OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.01.2024.

III NIEDZIELA ZWYKŁA

21.01.2024.

1. Dzisiaj (w niedzielę) obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego – jest ona zachętą, by słowa Biblii stały się pokarmem naszych serc, zachęcamy do częstego sięgania do nich, zwłaszcza  w rodzinach.

2. W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Babci, a w dniu jutrzejszym Dzień Dziadka – jest to dla nas okazja, by z miłością i wdzięcznością podziękować i pomodlić się za Nich. To postacie bez których trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie rodziny. Dla wszystkich żyjących upraszamy wiele Bożych łask, zmarłych zaś polecamy Bożemu Miłosierdziu.

3. We wtorek przypada 11 rocznica śmierci kard. Józefa Glempa. W intencji zmarłego Prymasa modlić się będziemy podczas każdej Mszy św. W tym dniu o godz. 19.00 Kardynał Kazimierz Nycz odprawi Mszę św. w Archikatedrze Warszawskiej polecając Miłosierdziu Bożemu zmarłego Prymasa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Wizyta duszpasterska na czas ferii zostaje zawieszona. Na stoliku z prasą znajduje się harmonogram odwiedzin w ramach wizyty duszpasterskiej, którą wznowimy po feriach zimowych.

5. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek i piątek w godz. 9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach związanych z pogrzebami prosimy o kontakt po Mszy św. porannej lub wieczornej w zakrystii.

6. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Wszystkich Ofiarodawców i Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej wdzięczności.

7. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Urszula Wierzbicka, Śp. Henryk Wołkow, Śp. Mirosław Mikołajczyk, Śp. Paweł Świstek. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…