ZAKOŃCZYŁ SIĘ ZIMOWY OBÓZ NARCIARSKI

Wczoraj, tj. 20 stycznia 2024 r. zakończył się zimowy obóz narciarski zorganizowany przez naszą parafię. W sobotni wieczór wszyscy szczęśliwi i uśmiechnięci bezpiecznie wrócili do Starych Babic.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, wspólnie spędzone chwile i zaangażowanie, a rodzicom za zaufanie.

Wychowawcom – cioci Kasi, Małgosi i Ani za opiekę i troskę. Muzycznym – Anecie i Piotrowi za oprawę muzyczną modlitwy porannej, wieczornej, Mszy św. i pogodnych wieczorów. Naszym instruktorom narciarstwa – Panu Jankowi i Maćkowi za naukę i doskonalenie jazdy na nartach. Panu Robertowi za bystre oko i bezpieczną podróż. Pani Annie i Jej pracownikom za gościnność i pyszne jedzenie. Dziękujemy również księdzu Piotrowi za organizację obozu.

Obóz nie mógłby się odbyć bez wsparcia duchowego i materialnego naszego ks. Proboszcza Grzegorza Kozickiego.

Mamy nadzieję że tegoroczny wyjazd będzie początkiem nowej przygody i tradycji spędzania ferii we wspólnocie Liturgicznej Służby Ołtarza.

Ps. mamy jeszcze filmiki z dwóch ostatnich dni. Zostaną opublikowane na naszym parafialnym facebooku https://www.facebook.com/parafiastarebabice w kolejnych dniach tygodnia. Już teraz zapraszamy do oglądania.