OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.05.2023.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

07.05.2023.

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Ze względu na nabożeństwo majowe, nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 11.30, ale zapraszamy na „majowe” na godz. 17.30.

2. Trwa miesiąc maj, w którym szczególnie oddajemy cześć Matce Bożej i uciekamy się do Jej wstawiennictwa. Nabożeństwo majowe jest odprawiane codziennie po Mszy św. godz. 18.00, natomiast w niedzielę przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30. W tym roku, przez wstawiennictwo Królowej Pokoju, w sposób szczególny modlimy się o ustanie wojny na Ukrainie oraz w intencji chorych.

3. Ks. Tomasz serdecznie zaprasza mieszkańców nowopowstającej parafii w każdy poniedziałek o godz. 19.00 na nabożeństwo majowe pod Krzyżem w Szeligach.

4. W poniedziałek, 8 maja br. obchodzić będziemy uroczystość św. Stanisława, biskupa męczennika, głównego Patrona Polski i naszej Archidiecezji. Msza św. za naszych bliskich zmarłych, którym patronuje św. Stanisław BM, zostanie odprawiona o godz. 18.00. Imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych, których chcemy polecać we Mszy św. możemy zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

5. Zbliża się uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci klas trzecich. We wtorek tj. 9 maja o godz. 19.00 w kościele, odbędzie się spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do sakramentu I-szej Komunii św. Obecność obowiązkowa.

6. Zapraszamy na kolejne spotkanie z Pismem Świętym, które odbędzie się w środę 10 maja o godz. 18.45 w Sali Domu Parafialnego „Arka”.

7. W ostatnim czasie odeszli do domu Ojca: Śp. Krzysztof Kapik i Śp. Agnieszka Orlik. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…