OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.12.2022.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

25.12.2022.

Mszą św. o północy rozpoczęliśmy radosny okres Narodzenia Pańskiego.

  1. Jeszcze raz bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim, którzy skorzystali z radosnego czas oczekiwania i włączyli się w przygotowanie naszej Wspólnoty na spotkanie z Nowonarodzonym. Dziękuję bardzo serdecznie dzieciom, rodzicom, dziadkom, opiekunom za mobilizacje i wspólne uczestnictwo w roratach. Dziękuję Ks. Tomaszowi, który prowadził roratnie rozważania dla dzieci w okresie Adwentu oraz wszystkim którzy poprzez modlitwę i pracę ubogacali radosny czas oczekiwania na Święta. Dziękuję Panu Adamowi naszemu kościelnemu oraz wszystkim Mu pomagali przygotować i udekorować nasza świątynię. Wszystkim z głębi serca składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9.30; 11.30; 16.00 i 18.00. Jutro święto św. Szczepana Pierwszego Męczennika. Msze św. według porządku niedzielnego: 7.30; 9.30; 11.30; 16.00; 18.00.
  3. W najbliższy piątek przypada Święto Świętej Rodziny. W tym dniu w sposób szczególny zachęcam do modlitwy o miłość i jedność w rodzinach.
  4. W dniu 30 grudnia po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 19.00) w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chóru APROBATA. Chór Aprobata powstał 3 lata temu przy Domu Kultury Stare Babice z inicjatywy dyrektora Domu Kultury Pana Janusza Czai. Założycielką i dyrygentem chóru jest Aleksandra Troczyńska-Rucińska. W świątecznym koncercie zabrzmią tradycyjne polskie kolędy jak i piosenki świąteczne. Zapraszamy do słuchania i wspólnego kolędowania. Wstęp wolny.
  5. W sobotę 31 grudnia zakończenie roku kalendarzowego. Z tej racji o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo przebłagalno – dziękczynne i procesja. Do udziału w tym nabożeństwie i złożenia wdzięczności Panu Bogu za miniony rok serdecznie zapraszamy.
  6. W następną niedzielę 1 stycznia przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Nowy Rok. PoMszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca. Serdecznie zapraszamy asystę liturgiczną i Panie z grup modlitewnych.
  7. W dniach 2, 3, 4 stycznia 2017 roku w naszym kościele odprawimy nabożeństwo dorocznej adoracji Najświętszego Sakramentu. (Czterdziestogodzinne Nabożeństwo).
  8. Wizytę duszpasterską (Kolędę) wznowimy od 9 stycznia 2023 roku. Szczegółowy plan wizyty do końca stycznia 2023 roku znajduje się na stronie internetowej parafii… LINK TUTAJ oraz na kartach, znajdujących się na stoliku z prasą wraz z informacją o formie zaproszenia.