PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ NA STYCZEŃ 2023 R.

W czasie trwania wizyty duszpasterskiej (kolędy)

w dniach od 9 do 31 stycznia 2023 roku,

kancelaria parafialna jest czynna tylko w poniedziałek i piątek

w godzinach: 9.00-10.00 i 16.00-17.30.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt w zakrystii

po Mszy św. porannej lub wieczornej

Odwiedzimy te rodziny, które będą sobie tego życzyły i które nas zaproszą. Sposób zapisu – zgłoszenia podany jest na stronie internetowej parafii. (internetowo lub przez osobisty zapis w kancelarii lub zakrystii). W ty samym czasie, podczas wieczornej Mszy świętej w modlitwie będziemy polecać Bogu wszystkich mieszkańców ulic, które będziemy odwiedzać, by choć w taki sposób otoczyć troską duszpasterską tych których powierza nam Bóg.

Plan wizyty duszpasterskiej na styczeń 2023 r.

Od poniedziałku do piątku – od godz. 16.00

Sobota – od godz. 10.00

9 stycznia (poniedziałek) – Kwirynów (ul. Sikorskiego, Modrzewiowa, Lawendowa, Berberysowa, Plac Kwirynowski, Cyprysowa, Irysowa i Konwaliowa)

10 stycznia (wtorek) – Stare Babice (ul. Krótka, Szembeka, Thomme, Zaciszna, Pogodna i Gwiaździsta), Babice Nowe (ul. Warszawska i rondo)

11 stycznia (środa) – Kwirynów (ul. Żurawiowe Mokradła), Stare Babice (ul. Pohulanka, Kręta, Zielona i Winnicy)

12 stycznia (czwartek) – Stare Babice (ul. Osiedlowa i osiedle Zielone Zielonki, ul. Warszawska i ul. Mizikowskiego)

13 stycznia (piątek) – Stare Babice (ul. Kmicica, ul. Wołodyjowskiego z nowym osiedlem, ul. Dworkowa i osiedle przy niej)

14 stycznia (sobota)Kwirynów (ul. Bukowa, Agawy, Świerkowa, Kalinowa, Wierzbowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Łosiowe Błota, Białej Brzozy, Tulipanowa i Grabowa)

16 stycznia (poniedziałek) – Stare Babice (ul. Polna, Graniczna, Rynek i Kresowa)

17 stycznia (wtorek) – Stare Babice (ul. Kutrzeby, Koczarska i ulice odchodzące, Baśniowa i Małego Księcia)

18 stycznia (środa) Stare Babice (ul. Piłsudskiego, Okulickiego, Witosa, ul. Sikorskiego i Hubala Dobrzańskiego – odcinek przy cmentarzu)

19 stycznia (czwartek)Zielonki (ul. Okrężna, Zachodnia i Południowa)

20 stycznia (piątek) – Zielonki (ul. Warszawska 384 i 386, ul. Kręta, Piaskowa, Parkowa, Słoneczna, Spokojna, Stacyjna, Północna, Cicha i Prosta)

21 stycznia (sobota) – Stare Babice (ul. Sienkiewicza)

23 stycznia (poniedziałek)Zielonki (ul. Dobra, ul. Białej Góry i blok przy niej)

24 stycznia (wtorek)Zielonki (ul. Cholewińskiego, Krzyczkowskiego, Kukuczki, Pileckiego, Płodowskiego, Pogonowskiego, Pustoła, Sportowa, Szuby, Raginisa i Tomczyka)

25 stycznia (środa) Lubiczów oraz Zielonki Wieś (ul. Warszawska)

26 stycznia (czwartek) – Latchorzew (ul. H. Dobrzańskiego i Warszawska)

27 stycznia (piątek) – Latchorzew (ul. Orła Białego, Olimpijska, Kompanii Jerzyków i Szarych Szeregów)

30 stycznia (poniedziałek) – Latchorzew (ul. Prusa, Reymonta, Asnyka, Miła, Zana, Lema, Miłosza, Kobendzy, Wójcickiego, Janowskiego, Grabowskiego, Jastrzębowskiego, Padlewskiego i Dzieci Warszawy)

31 stycznia (wtorek) – Latchorzew (ul. Armii Krajowej, Kompanii Jerzyków, Kusocińskiego, Baczyńskiego, Grupy Kampinos, Armii Poznań i Powstańców Styczniowych)

INSTRUKCJA ZAPISU

Na WIZYTĘ DUSZPASTESKĄ można się zgłosić na dwa sposoby:

1. Poprzez pocztę elektroniczną, zgłaszając chęć zaproszenia księdza wysyłając wiadomość na adres wizytababice@gmail.com wiadomość powinna zawierać nazwisko, adres i nr telefonu. W temacie wiadomości wpisujemy datę na którą przypada wizyta.
  2. Osobiście – w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania, bądź w zakrystii.

Umawiamy się na dzień w którym przewidziano Wizytę Duszpasterską w planie kolędy. Jeżeli termin nie jest odpowiedni, istnieje możliwość zgłoszenia się w którymś z terminów dodatkowych: 1 lutego (środa) i 6 lutego (poniedziałek) od godz. 16:00.

NOWOPOWSTAJĄCA PARAFIA w SZELIGACH – KS. TOMASZ PAŚKO

Plan wizyty duszpasterskiej na styczeń 2023 r.

Poniedziałek-Piątek – od godz. 16.00,

Sobota – od godz. 10.00

09.01.23 poniedziałek – bloki Szeligowska 59 i 53

10.01.23 wtorek –osiedle Szeligi ul. Brzozowa, Witkowskiej, Bukowa, Cichy Ogród, Czeremchy, Wierzbowa

11.01.23 środa – osiedle Metro Zachód Lazurowa 11, 11a

12.01.23 czwartek – osiedle Young City Szeligowska 30 i 32

13.01.23 piątek – osiedle Young City Szeligowska 32a i 32b

14.01.23 sobota – domy jednorodzinne ul. Szeligowska w Szeligach i Warszawie

16.01.23 poniedziałek – osiedle Young City Szeligowska 32c i 32d

17.01.23 wtorek – Rayskiego 7,9,11

18.01.23 środa ul. Szeligowska – osiedle Villa de Charme i blok Szeligowska 20A

19.01.23 czwartek – Osiedle metro Zachód 13, 13a,

20.01.23 piątek – Kolęda Dodatkowa

21.01.23 sobota – Kolęda Dodatkowa

INSTRUKCJA ZAPISU

Na WIZYTĘ DUSZPASTESKĄ można się zgłosić na dwa sposoby:

1. Poprzez pocztę elektroniczną, zgłaszając chęć zaproszenia księdza wysyłając wiadomość na adres wizytababice@gmail.comwiadomość powinna zawierać nazwisko, adres i nr telefonu. W temacie wiadomości wpisujemy datę na którą przypada wizyta.

Umawiamy się na dzień w którym przewidziano Wizytę Duszpasterską w planie kolędy. Jeżeli termin nie jest odpowiedni, istnieje możliwość zapisu na kolędę dodatkową.