AKCJA „PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM”

W dniu dzisiejszym tj. 18 grudnia 2022 r. Zespół Caritas działający w naszej parafii zorganizował akcję „Podziel się posiłkiem”.

Każdy kto chciał wesprzeć potrzebujących z naszej parafii oraz bezdomnych korzystających z jadłodajni „TYLKO” Archidiecezji Warszawskiej mieszczącej się Warszawie przy ul. Żytniej 1A, mógł przynieść dary i artykuły do Domu Parafialnego „Arka” w godzinach godz. 7.00 do 17.00.

Preferowane były artykuły spożywcze z długim terminem przydatności tj. paczkowana żywność (ryż, makaron, cukier), puszki, słoiki, konserwy, kawa, herbata, soki zagęszczone, słodycze itp.

Akcja przeszła oczekiwania wszystkich organizatorów. Jeszcze w niedzielne popołudnie cześć Waszych darów została przewieziona do Warszawy (CARITAS), zaś zdecydowana większość pozostała w Starych Babicach. W tym tygodniu zostaną one odpowiednio poselekcjonowane, a następnie jeszcze przed świętami zostaną przekazane do najbardziej potrzebujących naszych parafian.