OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.02.2022.

SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA

13.02.2022.

1. Spotkanie Rodziców dzieci,  przygotowujących się do przyjęcia w tym roku szkolnym Pierwszej Komunii św. odbędzie się jutro, tj. 14 lutego o godz. 19.00 w kościele.
  2. Przypominamy o obowiązku używania maseczek i o zachowywaniu odpowiedniego dystansie miedzy sobą. Pamiętajmy o modlitwie za chorych, a także o tych, którzy wspierają Ich w doświadczeniu choroby.
  3. Kończą się ferie zimowe. Otaczamy wszystkich powracających z zimowego wypoczynku naszą modlitwą, życząc szczęśliwego powrotu do domu.
  4. Serdecznie podziękowania wszystkim, wspierającym naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  5. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Grażyna Zaleciło, Śp. Zdzisław Gawryś, Śp. Barbara Milej. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….