OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.02.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

06.02.2022.

  1. Dzisiejsza niedziela to niedziela miesięcznej adoracji. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W piątek – 11 lutego, we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorych. W intencji wszystkich, którzy noszą na sobie stygmat cierpienia  oraz ich opiekunów modlić się będziemy podczas Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00.
  3. Przypominamy o obowiązku używania maseczek i o zachowywaniu odpowiedniego dystansie miedzy sobą. Pamiętajmy o modlitwie za chorych, a także o tych, którzy wspierają Ich w doświadczeniu choroby.
  4. Trwają ferie zimowe. Wszystkich udającym się na wypoczynek życzymy bezpiecznej drogi, dobrej pogody, odporności na wszelkie dolegliwości i szczęśliwego powrotu do domu.
  5. Serdecznie podziękowania wszystkim, wspierającym naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  6. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Edmund Strojny, Śp. Helena Trojak, Śp. Barbara Szczękulska. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…