OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.06.2024.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

30.06.2024.

1. W dniu dzisiejszym o godz. 17.30 ostatnie nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy.

2. Z racji pierwszego czwartku miesiąca Wspólnota Różańcowa zaprasza na Mszę św. w intencji Członków Kół Żywego Różańca oraz Ich Rodzin, a także  w intencji powołań kapłańskich. Po Mszy św. wieczornej wystawienie, wspólna modlitwa różańcowa i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 zakończona apelem. W okresie wakacyjnym nie ma spotkań w domu parafialnym ARKA.

3. W pierwszy piątek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt oddania się Sercu Jezusowemu. Możliwość spowiedzi przed Mszą św.

4. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Matki Bożej. Wspólnota modlitewna zaprasza na rozważania różańcowe.

5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa adoracyjna.

6. Informujemy, że kancelaria parafialna w miesiącach lipiec i sierpień czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach  9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej do zakrystii naszego kościoła. W miesiącach wakacyjnych w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

7. W związku w urlopami i wyjazdami księży nie będzie w okresie wakacyjnym stałej wizyty do chorych. W sprawach nagłych prosimy o kontakt z księdzem dyżurującym.

8. Serdeczne wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych Parafii i Dobrodziejów, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Zapewniamy o modlitewnej pamięci.

9. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy, bezpiecznej podróży, udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Pamiętajmy, że czas wakacji, nie dyspensuje nas od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej. Naszym Gościom i wszystkim, którzy przybyli do naszej miejscowości, życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku w naszej miejscowości.

10. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: śp. Mateusz Grzywacz, Śp. Helena Tomaszewska, Śp. Barbara Kuznowicz, Śp. Jerzy Stępień, Śp. Honorata Wdowczyk, Śp. Joanna Bąk. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…