OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.06.2024.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

23.06.2024.

1. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane codziennie po Mszy św. godz. 18.00, natomiast w niedzielę przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30.  Serdecznie zapraszamy.

2. Jutro tj. 24 czerwca obchodzimy Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. za zmarłych, którym patronuje św. Jan zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 18.00.

3. W sobotę, 29 czerwca obchodzić będziemy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. za zmarłych, którym patronują święci Piotr i Paweł zostanie odprawiona o godz. 18.00. Jest to dzień imienin wielu z pośród nas, w tym gronie jest ks. Bp Piotr Jarecki i ks. Piotr – nasz wikariusz. Pamiętajmy o Solenizantach w naszej modlitwie. Niech święci Patronowie, wypraszają wszystkim ogrom Bożych łask.

4. Przypominamy, że kancelaria parafialna w miesiącach wakacyjnych (lipiec i sierpień) czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach  9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej do zakrystii naszego kościoła. W miesiącach wakacyjnych w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

5. W związku w urlopami i wyjazdami księży nie będzie w okresie wakacyjnym stałej wizyty do chorych. Prosimy o przekazanie tej informacji rodzinom i osobom zainteresowanym. W sprawach nagłych prosimy o kontakt z księdzem dyżurującym.

6. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Naszym Gościom i wszystkim, którzy przybyli do naszej miejscowości, życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku.

7. Okres wakacji jest też sposobnością do dawania świadectwa wierze. Nie zapominajmy o modlitwie i o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.

8. Serdecznie podziękowania wszystkim, wspierającym naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Jesteśmy naszym Parafianom i Dobrodziejom bardzo wdzięczni i zapewniamy  o modlitewnej pamięci.