OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.06.2024.

X NIEDZIELA ZWYKŁA

09.06.2024.

1. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane codziennie po Mszy św. godz. 18.00, natomiast w niedzielę przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30.  Serdecznie zapraszamy.

2. Ksiądz proboszcz Tomasz zaprasza we czwartek 13 czerwca na Mszę św. w parafii Bł. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Szeligach o godz. 18.00 w intencji Parafian, Dobrodziejów i Ofiarodawców. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.

3. Serdeczne wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych Parafian i Dobrodziejów, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą  i ofiarą.  Zapewniamy o modlitewnej pamięci.

4. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Elżbieta Migdał, Śp. Janina Świętochowska, Śp. Barbara Zalewska. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…