OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.05.2024.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

19.05.2024.

1. Serdecznie dziękujemy Ks. Markowi i wszystkim Wspólnotom i grupom modlitewnym za zaangażowanie i pomoc przy organizacji sobotniego wigilijnego czuwania  przed Zesłaniem Ducha Świętego.

2. Wczoraj pierwsza grupa dzieci, a w dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 9.30, druga grupa dzieci przystąpi do sakramentu Pierwszej Komunii św. Ogarniamy wszystkie dzieci naszą modlitwą, aby to spotkanie z żywym Chrystusem było dla Nich radością i umocnieniem na drodze Ich wiary. Do czwartku włącznie, dzieci będą uczestniczyły podczas białego tygodnia  w nabożeństwie majowym i wieczornej Eucharystii.

3. Uroczystość rocznicowa dzieci klas czwartych odbędzie się w sobotę 25 maja o godz. 11.00. Spowiedź w piątek 24 maja w godz. 16.00-18.00.

4. Zapraszamy na kolejne Spotkanie z Pismem Świętym, które odbędzie się w środę 22 maja o godz. 18.45, w domu parafialnym ARKA.

5. Nabożeństwa majowe w naszej parafii odprawiane są codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, natomiast w niedzielę przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

6. Ks. Tomasz serdecznie zaprasza mieszkańców nowopowstającej parafii w w każdy czwartek o godz. 19.00 na nabożeństwo majowe pod Krzyżem w Szeligach.

7. Wyrazy wdzięczności dla wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Naszych Parafian i  Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej wdzięczności.