OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.04.2024.

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA

14.04.2024.

1. W dniu dzisiejszym tj. 14 kwietnia na Mszy św. o godz. 9.30 będziemy modlić się wspominając 84 – rocznicę zbrodni Katyńskiej oraz pomordowanych w Kozielsku, Starobielsku, Charkowie i innych miejscach na wschodzie a także upamiętnimy 14 rocznicę tragedii pod Smoleńskiem, w której zginęło 96 Polaków, w tym Prezydent Polski Lech Kaczyński. Po Mszy św. przejdziemy do Alei Dębów upamiętniających te tragiczne wydarzenia. Serdecznie zapraszamy – wraz z Władzami naszej Gminy – wszystkich parafian, mieszkańców gminy i gości do udziału w tej religijno – patriotycznej uroczystości.

2. Zapraszamy na Wieczór dla kobiet pt: „Kobiety początków Kościoła”. Wieczór odbędzie się 14 kwietnia (niedziela) w godz. 17.00-20.30 w Domu Parafialnym ARKA. W trakcie spotkania przewidziane są wykłady, świadectwa, dyskusja, modlitwa, poczęstunek.

3. W naszej parafii rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa i chcące skorzystać z możliwości uczestnictwa w tym kursie, proszone są o przybycie we wtorek tj. 16 kwietnia 2024 roku o godz. 19.00 do Domu Parafialnego ARKA.

4. Kolejne Spotkanie z Pismem Św. odbędzie się w środę 17 kwietnia o godz. 18.45 w sali Domu Parafialnego „Arka”.

5. Zakończyła się tegoroczna edycja archidiecezjalnego konkursu Biblijnej Akademii Najmłodszych na poziomie parafialnym. Zapraszamy wszystkich, którzy wzięli w nim udział na jego rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników, które nastąpi w przyszłą niedzielę, 21 kwietnia na Mszy św. o godz. 9.30. Katechetów, którzy zbierali testy z pytaniami konkursowymi prosimy o przekazanie wyników ks. Markowi najpóźniej do środy 17.04.

6. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Naszym Parafianom, Ofiarodawcom i Dobrodziejom zapewniamy modlitewną wdzięczność.

7. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Henryka Hunger, Śp. Jacek Wójtowicz. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…