OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.03.2024.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10.03.2024.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Drodze Krzyżowej w piątki: o godz. 17.00 i 19.30 i Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym i procesją w niedziele o godz. 17.15.

2. Trwa kolejna edycja Biblijnej Akademii Najmłodszych. Testy z pytaniami do dzisiejszej Ewangelii są do odebrania przy wyjściu z zakrystii.

3. Zapraszamy na kolejne Spotkanie z Pismem Świętym, które odbędzie się w środę 21 lutego o godz. 18.45 w Domu Parafialnym ARKA.

4. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci odbędą się w dniach 11-13 marca w ramach zajęć szkolnych.

5. Pragniemy poinformować, że parafialne rekolekcje wielkopostne dla dorosłych odbędą się w dniach: 17-20 marca (V Niedziela Postu). Nauki wygłosi Ks. prof. dr hab. Robert Skrzypczak, autor wielu publikacji naukowych w dziedzinie psychologii i dogmatyki, wykładowca uniwersytecki. W niedzielę Msze św. z nauką rekolekcyjną wg. porządku niedzielnego. W poniedziałek, wtorek i w środę Msze św. z naukami o godz. 9.00; 18.00. Spowiedź podczas Mszy św. Serdecznie zachęcamy do udziału w rekolekcjach.

6. Serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary składane indywidualnie czy wpłacane na konto parafialne na kwiaty do Grobu Pańskiego.

7. W następną niedzielę oraz w Niedzielę Palmową po każdej Mszy świętej Parafialny Zespół Caritas Stare Babice będzie rozprowadzał świece wielkanocne. Ofiary zostaną przeznaczone na zakup produktów spożywczych do paczek przeznaczonych dla potrzebujących mieszkańców naszej parafii. Zachęcamy do wzięcia ulotki informującej, jak można 1,5% swojego podatku PIT przeznaczyć na Parafialny Zespół Caritas. W imieniu obdarowanych serdecznie dziękujemy

8. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Czesława Zaporska, Śp. Hanna Wójcik. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie