OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.02.2024.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

04.02.2024.

1. Dzisiejsza niedziele to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja. Serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek 5 lutego o godz. 19.00 w kościele, odbędzie się spotkanie z Rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii św.

3. Wspólnota Różańcowa serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie w dniu 7 lutego br. po Mszy św. wieczornej do Domu parafialnego Arka.

4. Zapraszamy na Wieczór dla kobiet pt: „Kobiety początków Kościoła”. Wieczór odbędzie się 11 lutego (niedziela) w godz. 17.00-20.30 w Domu Parafialnym „ARKA”. W trakcie spotkania przewidziane są wykłady, świadectwa, dyskusja, modlitwa, poczęstunek.

5. Trwa kolejna edycja Biblijnej Akademii Najmłodszych. Testy z pytaniami do dzisiejszej Ewangelii są do odebrania przy wyjściu z zakrystii.

6. Trwa wizyta duszpasterska. Harmonogram kolędy znajduje się na stronie internetowej oraz na stoliku z prasą.

7. Kancelaria parafialna – ze względu na kolędę – czynna jest w poniedziałek i piątek w godz. 9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach związanych z pogrzebami prosimy o kontakt po Mszy św. porannej lub wieczornej w zakrystii.

8. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Wszystkich Ofiarodawców i Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej wdzięczności.