OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.01.2024.

II NIEDZIELA ZWYKŁA

14.01.2024.

1. We czwartek rozpoczyna się Tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan, który zakończy święto Nawrócenia św. Pawła w dniu 25 stycznia.

2. W następną niedzielę, 21 stycznia, Niedzielę Słowa Bożego obchodzić będziemy Dzień Babci a dzień później Dzień Dziadka – jest to dla nas okazja, by z miłością i wdzięcznością pomodlić się za nich. Dla wszystkich żyjących już teraz upraszamy wiele Bożych łask, zmarłych zaś polecamy Bożemu Miłosierdziu.

3. Wizyta duszpasterska na czas ferii zostaje zawieszona. W tym czasie księża wyjeżdżają na obóz narciarski z dziećmi. Na stoliku z prasą znajduje się harmonogram odwiedzin w ramach wizyty duszpasterskiej, którą wznowimy po feriach zimowych.

4. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek i piątek w godz. 9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach związanych z pogrzebami prosimy o kontakt po Mszy św. porannej lub wieczornej w zakrystii.

5. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Wszystkich Ofiarodawców i Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej wdzięczności.

6. W ostatnim czasie odszedł od nas do wieczności: Śp. Ryszard Gorzkowski. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…