OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.10.2023.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

08.10.2023.

1. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, które w naszej parafii przez cały październik jest odprawiane o godz. 17.15. Dodatkowo nabożeństwo jest także odprawiane w poniedziałki i piątki o godz. 19.30.

2. Zapraszamy dzieci od 4 do 8 klasy na spotkania Ruchu Światło-Życie. Spotkania odbywają się w Domu parafialnym Arka po Mszy świętej o godz. 9.30. Pierwsze spotkanie grupy młodzieżowej dla licealistów i studentów rozpoczną się od 8 października, również po Mszy św. o godz. 9.30. Zapraszamy.

3. Ks. Tomasz zaprasza w każdy poniedziałek października o godz. 19:00 na różaniec przy krzyżu na placu budowy kościoła w Szeligach.

4. Trwa edycja konkursu biblijnego „Biblijna Akademia Najmłodszych”. Konkurs polega na odpowiedzi na pytania dotyczące niedzielnej Ewangelii i oddaniu rozwiązanych testów w ciągu tygodnia katechecie w szkole. Testy z pytaniami są do odebrania po Mszy świętej przy wyjściu z zakrystii.

5. W następną niedzielę – obchodzić będziemy XXIII Dzień Papieski; w dniu tym w całej naszej Ojczyźnie przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na rzecz stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Działalność Fundacji, to nie tylko promowanie nauczania św. Jana Pawła, ale przede wszystkim program stypendialny, który pomaga niezamożnej młodzieży kontynuować kształcenie. Za wszelkie złożone dary serca wspierające młodzież, także z naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Przyjmujemy na wypominki. Modlitwa wypominkowa jest wyrazem naszej wdzięczności wobec tych naszych bliskich zmarłych, którym jesteśmy winni naszą modlitewną pamięć. Na stoliku z prasą znajdują się kartki wspominkowe. Prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych.

7. Uprzejmie informujemy, żeod dnia 16 października br. będzie dostępna Nowa Księga intencji mszalnych na rok 2024.

8. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Wszystkich Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej wdzięczności.

9. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Jerzy Walkowiak, Śp. Maria Niedziałek. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…