OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20.08.2023.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

20.08.2023.

1. W sobotę 26 sierpnia obchodzić będziemy święto N.M.P. Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu o godz. 8.00 i 18.00.

2. W miesiącu sierpniu modlimy się o trzeźwość w naszym narodzie. Naszą modlitwą chcemy wspierać wszystkich, którzy podjęli trud walki ze słabościami.

3. W okresie wakacji (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach  9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej. W lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. niedzielnej o godz. 16.00.

4. Wyrazy podziękowań kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Naszych Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej wdzięczności.

5. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Pamiętajmy, że czas wakacji, nie dyspensuje nas od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej. Naszym Gościom życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku w naszej miejscowości.

6. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Marcin Rogalski, Śp. Czesława Łuczak, Śp. Zofia Janczyk, Śp. Mieczysław Pakuła, Śp. Sławomir Dominiak. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…