OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.06.2023.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

18.06.2023.

1. Nabożeństwo czerwcowe w naszym kościele jest odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, natomiast w niedziele przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30. Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach.

2. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 9.30 będziemy Panu Bogu dziękować za mijający rok pracy szkolnej. We Mszy św. będziemy w modlitwie polecać Dyrekcje Szkół, Grona Pedagogiczne, Pracowników oraz będziemy się modlić w intencji dzieci prosząc o bezpieczny czas wakacji i szczęśliwy powrót do domów.

3. Ks.Tomasz serdecznie zaprasza mieszkańców nowopowstającej parafii w każdy poniedziałek o godz. 19.00 na nabożeństwo czerwcowe pod Krzyżem w Szeligach.

4. Również w piątek tj. 23 czerwca o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji dzieci i Ich Rodziców oraz nauczycieli jako wyraz wdzięczności za miniony rok szkolny. Zapraszamy wszystkich uczniów i ich Rodziców oraz Nauczycieli.

5. W sobotę 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. za zmarłych, którym patronuje św. Jan zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18.00.

6. Serdeczne wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych Parafian i Dobrodziejów, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Zapewniamy o modlitewnej pamięci.