BIERZMOWANIE W NASZEJ PARAFII

Dziś, tj. 28 maja 2023 r na Mszy św. o godz. 16.00 Biskup Pomocniczy Warszawski J. E. Piotr Jarecki udzielił młodzieży naszej parafii sakramentu Bierzmowania. Sakrament Święty przyjęło 62 młodych ludzi.

Przypomnijmy, że w dniu dzisiejszym w naszej parafii odbywał się pierwszy dzień wizytacji kanonicznej. Na Mszy św. o godz. 16.00 Bp. Piotr Jarecki udzielił młodzieży naszej parafii sakramentu Bierzmowania. Młodzież do sakramentu przygotowywali ks. Mariusz Zaorski i ks. Piotr Maciejak.

W drugim dniu wizytacji 31 maja 2023 r. Ks. Biskup spotka się z przedstawicielami naszych władz, dyrektorami szkół, będzie modlił się na parafialnym cmentarzu oraz zwizytuje teren budowy nowej świątyni w Szeligach.

Pełna galeria dostępna jest na naszym parafialnym facebooku – https://www.facebook.com/parafiastarebabice