OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.02.2023.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12.02.2023.

  1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas zaprosili i przyjęli za ofiarność, życzliwość i gościnność.

2. W związku z tragicznym trzęsieniem ziemi, jakie nawiedziło w ostatnim czasie Turcję i Syrię, odpowiadając na apel Przewodniczącego KEP, arcybiskup warszawski Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz podjął decyzję, aby w  niedzielę, 12 lutego, we wszystkich kościołach naszej archidiecezji, zorganizować zbiórkę dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tace zostaną przeznaczone na ten cel.

3. Ks. Tomasz zaprasza w dniu 13 lutego na godz. 19.00 na Modlitwę Fatimską – przy krzyżu – w miejscu budowy nowej świątyni parafialnej w Szeligach.

4. W związku z feriami zimowymi i wyjazdami księży kancelaria parafialna w okresie od 13 do 24 lutego czynna będzie w poniedziałek  i piątek  w godzinach od godz. 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.30. W sprawach pogrzebowych, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii zaraz po porannej lub wieczornej Mszy św.

5. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Marianna Dyszkowska, Śp. Jan Jabłoński, Śp. Janina Paczka, Śp. Maria Wasiak, Śp. Teresa Mikołajczyk. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….