PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ NA GRUDZIEŃ 2022 R.

W czasie trwania wizyty duszpasterskiej (kolędy)

w dniach od 6 do 15 grudnia 2022 roku,

kancelaria parafialna jest czynna tylko w poniedziałek i piątek

w godzinach: 9.00-10.00 i 16.00-17.30.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt w zakrystii

po Mszy św. porannej lub wieczornej

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ NA GRUDZIEŃ 2022 R.

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom chcielibyśmy przekazać informacje dotyczącą wizyty duszpasterskiej tzw. Kolędy.

Wizytę duszpasterską chcemy rozpocząć od 5 grudnia 2022 roku. Odwiedzimy te rodziny, które będą sobie tego życzyły i które nas zaproszą. Sposób zapisu – zgłoszenia podany jest na stronie internetowej parafii. (internetowo lub przez osobisty zapis w kancelarii lub zakrystii). W ty samym czasie, podczas wieczornej Mszy świętej w modlitwie będziemy polecać Bogu wszystkich mieszkańców ulic, które będziemy odwiedzać, by choć w taki sposób otoczyć troską duszpasterską tych których powierza nam Bóg.

Plan wizyty duszpasterskiej na grudzień 2022 r.

Od poniedziałku do piątku – od godz. 16.00

Sobota – od godz. 10.00

5 grudnia (poniedziałek) – Klaudyn (prawa strona ul. Lutosławskiego i ulice odchodzące należące do parafii w Starych Babicach)

6 grudnia (wtorek) – Klaudyn (lewa strona ul. Lutosławskiego)

7 grudnia (środa) – Piotrkówek Duży i Piotrkówek Mały

9 grudnia (piątek) – Babice Nowe – ul. Ogrodnicza, Dolna i Osiedle Garden Park

10 grudnia (sobota) – Wieruchów (ul. Wieruchowska i ulice odchodzące), osiedle „Jarzębinowa Aleja” i ul. Ożarowska

12 grudnia (poniedziałek) – Stare Babice(ul. Izabelińska, Kampinoska, Zielony Zaułek, Leśnych Skrzatów, Bajkowa) i osiedle „Villa Kampinos”

13 grudnia (wtorek) – Janów (ul. Maczka, Sulika, Cichociemnych, Saperów, Urbanowicza)

14 grudnia (środa) – Strzykuły oraz osiedle „AspenPark”

15 grudnia (czwartek) – Janów (ul. Andersa, Sikorskiego, Rudnickiego, Studzińskiego, Kompanii Szturmowej)

INSTRUKCJA ZAPISU

Na WIZYTĘ DUSZPASTESKĄ można się zgłosić na dwa sposoby:

1. Poprzez pocztę elektroniczną, zgłaszając chęć zaproszenia księdza wysyłając wiadomość na adres wizytababice@gmail.com wiadomość powinna zawierać nazwisko, adres i nr telefonu. W temacie wiadomości wpisujemy datę, na którą przypada wizyta.
  2. Osobiście – w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania, bądź w zakrystii.

TEREN NOWOPOWSTAJĄCEJ PARAFII – Ks. Tomasz PAŚKO

Plan wizyty duszpasterskiej na grudzień 2022 r.

Od poniedziałku do piątku – od godz. 16.00

Sobota – od godz. 10.00

5 grudnia (poniedziałek) – ul. Sochaczewska od ronda w Wieruchowie do nr 100

6 grudnia (wtorek) – ul. Sochaczewska od nr 100 do nr 33 (do ul. Wojska Polskiego Macierzysz Stary) oraz ul. Szkolna

7 grudnia (środa) – Macierzysz Stary – ul. Sochaczewska (od Wojska Polskiego) do końca oraz ul Sezamkowa

9 grudnia (piątek) – Macierzysz Stary ul. Mazowiecka „Osiedle pod Lipami”

10 grudnia (sobota) Macierzysz Stary ul. Mazowiecka  od 3a – 56 oraz ul. Podgrodzie.

12 grudnia (poniedziałek) Macierzysz Instytut oraz ul. Witkowskiej

13 grudnia (wtorek) Szeligi Osiedle „ZEN GARDEN”

14 grudnia (środa) – Macierzysz Stary pozostałe ulice

15 grudnia (czwartek) -Macierzysz Nowy pozostałe ulice