OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.11.2022.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13.11.2022.

  1. W dniu dzisiejszym tj. 13.11.2022 o godz. 19:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie przy krzyżu na placu budowy Kościoła w Szeligach. Po Nabożeństwie dokonamy aktu zawierzenia dzieła budowy kościoła Świętej Bożej Opatrzności i Niepokalanej.
  2. Zapraszamy młodzież licealną na spotkania Oazy Nowego Życia. Spotkania młodzieżowe odbywają się w niedzielę około godziny 10.30 w domu parafialnym ARKA.
  3. Trwa kolejna edycja Biblijnej Akademii Najmłodszych. Testy z pytaniami do dzisiejszej Ewangelii są do odebrania przy wyjściu z zakrystii.
  4. Następna niedziela to ostatnia niedziela w roku kościelnym – poświęcona  Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. O godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji naszej parafii. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie tego aktu można uzyskać w tym dniu odpust zupełny /zachowując zwykłe warunki/.
  5. Serdeczne wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych Parafian i Dobrodziejów, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  6. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Tadeusz Jakubowski, Śp. Ewa Brojek, Śp. Aleksandra Pater, Śp. Jakub Drzewiński, Śp. Urszula Lenartowicz. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….