OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.10.2022.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

02.10.2022.

  1. Dzisiejsza niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Z racji wieczornego nabożeństwa różańcowego nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 11.30. Natomiast zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny, które w naszej parafii przez cały październik będzie odprawiane o godz. 17.15.
  2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dzieci klas od 4-8, które mogą zaangażować się w powstającą Wspólnotę Ruchu Światło-Życie. Spotkania  będą się odbywały po niedzielnej Mszy św. dla dzieci tzn. o godz. 10.30 w sali domu parafialnego ARKA. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy.
  3. Jutro tj. 3 października o godz. 19.00 spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowują się do sakramentu Pierwszej Komunii świętej. Spotkanie odbędzie się w kościele.
  4. Wspólnota Różańcowa serdecznie zaprasza po Mszy św. wieczornej w pierwszą środę miesiąca tj. 5 sierpnia o godz. 19.00 do Domu parafialnego ARKA, na spotkanie, którego tematem będzie: „Historyczne cuda różańcowe”.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  6. We czwartek Wspólnota Kół Żywego Różańca zaprasza na nabożeństwo różańcowe, wieczorną Eucharystię, sprawowaną w intencji Członków Kół Żywego Różańca, Ich rodzin i modlitwę o nowe powołania kapłańskie. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja zakończona o godz. 21.00 apelem jasnogórskim. W piątek, możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty pół godziny przed Mszą św. Po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania.
  7. Rozpoczynamy kolejną edycję Biblijnej Akademii Najmłodszych. Testy z zadaniami są do odebrania przy wyjściu z zakrystii po Mszy świętej. Rozwiązane testy oddajemy katechetom w szkołach w ciągu najbliższego tygodnia.
  8. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30 dotychczasowi kandydaci na ministrantów, będą mieli tzw. obłóczyny, stając się pełnoprawnymi uczestnikami Liturgicznej Służby Ołtarza.
  9. Wyrazy serdecznej wdzięczności kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Naszych Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  10. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Mieczysław Matla, Śp. Andrzej Dyński, Śp. Piotr Supernak, Śp. Andrzej Czugaliński. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….