OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.09.2022.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18.09.2022.

  1. W dniu 25 września o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza św. w czasie której, będziemy się modlić się za poległych w czasie wydarzeń września w 1939 roku i II wojny światowej oraz za żyjących Kombatantów. Po Mszy św. w asyście orkiestry i pocztów sztandarowych nastąpi przemarsz z Rynku na Cmentarz Wojenny w Starych Babicach, gdzie oddamy cześć poległym żołnierzom. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystościach patriotyczno-religijnych. Od godziny 12.00 Władze naszej Gminy zapraszają również na piknik wojskowy i pokaz sprzętu wojskowego, który odbędzie się na terenie przed nowym budynkiem Gminy. Będzie można skosztować wojskowej grochówki.
  2. Zapraszamy na „Wieczór dla kobiet” pt. „Kobiety w Ewangeliach”. Wieczór odbędzie się 25 września (niedziela) w godz. 17.00-20.30 w Domu Parafialnym „ARKA”. W trakcie spotkania przewidziane są wykłady, świadectwa, dyskusja, modlitwa, poczęstunek.
  3. Spotkanie dla uczniów pierwszych klas szkół średnich, którzy w tym roku szkolnym rozpoczną przygotowanie do sakramentu Bierzmowania, odbędzie się w poniedziałek, 19 września o godz. 19.00 w Domu Parafialnym Arka.
  4. Wyrazy serdecznej wdzięczności kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Naszych Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  5. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Barbara Kupis, Śp. Stefan Wojciechowski. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….