OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.09.2022.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

11.09.2022.

  1. Od poprzedniej niedzieli tj. od 4 września wrócił porządek Mszy św. niedzielnych tzn. przywrócona została Msza św. o godz. 16.00 oraz godzin otwarcia kancelarii parafialnej w tygodniu.
  2. Od września rozpoczynają się cotygodniowe spotkania wspólnoty Galilea. Są to kameralne, otwarte spotkania, których celem jest pogłębianie relacji z Jezusem przez modlitwę uwielbienia, czytanie i rozważanie Słowa Bożego, dzielenie się swoim doświadczeniem życia wiarą oraz budowanie braterskich przyjaźni. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz. 19:00, w salce katechetycznej. Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące miejsca, gdzie można rozwijać swoją wiarę i dzielić się nią z innymi.
  3. We wtorek 13 września o godz. 19.00 zapraszamy na plac budowy kościoła (Szeligi) na Nabożeństwo Fatimskie.
  4. W czwartek 15 września o godz.18:30 w Wieruchowie przy rondzie na ul. Sochaczewskiej odbędzie się poświęcenie odnowionej kapliczki.
  5. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy wszystkich ministrantów i kandydatów na zbiórkę w sobotę 17 września o godz. 9.00. Zachęcamy także nowych chłopców do służby przy Ołtarzu.
  6. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy wszystkie Bielanki na zbiórkę w najbliższą sobotę 17 września o godz. 9.30 w domu parafialnym Arka.
  7. Spotkanie dla uczniów pierwszych klas szkół średnich, którzy w tym roku szkolnym rozpoczną przygotowanie do sakramentu Bierzmowania, odbędzie się w poniedziałek 19 września o godz. 19.00 w domu parafialnym Arka.
  8. Wyrazy serdecznej wdzięczności kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Naszych Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  9. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Roman Witold Tramś, Śp. Stefan Naczyński, Śp. Józef Jan Sanecki, Śp. Barbara Kupis. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….