OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.08.2022.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

14.08.2022.

  1. Jutro tj. 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP patronalne święto naszej parafii. Z tej racji o godz. 11.30 odprawiona zostanie uroczysta Suma, która sprawowana będzie w intencji całej Wspólnoty Parafialnej. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.Do udziału w tej uroczystości serdecznie zapraszamy. Porządek Mszy św. w dniu 15 sierpnia jak w niedzielę wakacyjną: 7.30; 9.30; 11.30 i o godz. 18.00. Po każdej Mszy św. będzie miało miejsce poświęcenie warzyw, kwiatów owoców i ziół.
  2. W dniu 15 sierpnia obchodzić będziemy 102 rocznicę Bitwy Warszawskiej z 1920 roku zwanej „Cudem nad Wisłą”. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy polegli w obronie Ojczyzny.
  3. Przypominamy, żew okresie wakacyjnym w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00.
  4. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach 9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej.
  5. Wszystkim udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku. Naszym Gościom życzymy radości z wakacyjnego wypoczynku w naszej wspólnocie.
  6. Wyrazy serdecznej wdzięczności kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Naszych Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej wdzięczności.
  7. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Marianna Zawadka, Śp. Teresa Dąbrowska, Śp. Andrzej Oriol. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….