OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.07.2022.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

10.07.2022.

  1. Przypominamy, że  w  okresie wakacyjnym w niedzielę  nie ma Mszy św. o godz. 16.00.
  2. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach 9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej.
  3. W dniu 24 lipca (niedziela) przypada wspomnienie św. Kingi, która w naszej parafii jest czczona w sposób szczególny. W tym dniu Msza św. odpustowa sprawowana w intencji Parafian i Gości zostanie odprawiona o godz. 11.30. Po sumie procesja Eucharystyczna z Najświętszym Sakramentem. Do udziału w uroczystościach odpustowych,  bardzo gorąco zachęcamy wszystkich parafian i gości. Natomiast w sobotę 23 lipca o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. na cmentarzu parafialnym. Imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych, których pragniemy polecać Miłosiernemu Bogu przez wstawiennictwo św. Kingi, możemy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  4. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Naszym Gościom i wszystkim, którzy przybyli do naszej miejscowości, życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku.
  5. Serdecznie podziękowania wszystkim, wspierającym naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Jesteśmy naszym Parafianom i Dobrodziejom bardzo wdzięczni i zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  6. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Janina Makos, Śp. Henryka Durka, Śp. Danuta Figacz. Wieczny odpoczynek racz Zmarłym dać Panie….