OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.07.2022.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

03.07.2022.

  1. W dniu dzisiejszym z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca po Mszy św. o godzinie 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę 6 lipca Wspólnota Różańcowa zaprasza po Mszy św. wieczornej do Domu parafialnego Arka na projekcję filmu „Objawienia fatimskie”.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Wspólnota Różańcowa zaprasza na Mszę św. O godz. 18.00 w intencji członków Kół Żywego Różańca, Ich rodzin oraz w intencji powołań kapłańskich. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna modlitwa różańcowa. Zakończenie apelem jasnogórskim o godz. 21.00. Zapraszamy.
  4. W związku w urlopami i wyjazdami księży nie będzie w okresie wakacyjnym stałej wizyty do chorych. Prosimy o przekazanie tej informacji rodzinom i osobom zainteresowanym. W sprawach nagłych prosimy o kontakt z księdzem dyżurującym.
  5. Przypominamy, żew okresie wakacyjnym w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00.
  6. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna  jest w poniedziałek i w piątek w godzinach 9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej.
  7. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Naszym Gościom i wszystkim, którzy przybyli do naszej miejscowości, życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku.
  8. Serdecznie podziękowania wszystkim, wspierającym naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Jesteśmy naszym Parafianom i Dobrodziejom bardzo wdzięczni i zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  9. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Zofia Herman, Śp. Krzysztof Spula, Śp. Stanisław Marcinkowski. Wieczny odpoczynek racz Zmarłym dać Panie….