OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.05.2022.

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

22.05.2022.

  1. W dniu dzisiejszym tj. 22 maja na Mszy św. o godz. 9.30 uczniowie klas czwartych obchodzić będą rocznicę Pierwszej Komunii św. Ogarnijmy wszystkie dzieci naszą modlitwą i prośmy, aby spotkanie przy eucharystycznym stole było dla Nich wielką radością i prawdziwą przyjaźnią z Jezusem na całe życie.
  2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, natomiast w niedzielę przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30. Do udziału w tych nabożeństwach serdecznie zachęcamy.
  3. W czwartek, 26 maja obchodzić będziemy Dzień Matki – z wdzięcznością myślimy o naszych Mamach, dla żyjących upraszamy w modlitwie dar Bożego błogosławieństwa i zdrowia, a dla zmarłych niebo.
  4. W piątek rozpoczniemy podczas nabożeństw majowych nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. W sobotę 28 maja obchodzić będziemy rocznicę śmierci Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski, który zmarł w 1981 roku. W tym dniu będziemy obchodzić pierwsze liturgiczne wspomnienie nowego błogosławionego.
  6. Serdecznie podziękowania wszystkim, wspierającym naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Jesteśmy naszym Parafianom i Dobrodziejom bardzo wdzięczni i zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  7.  W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Wincenty Witkowski, Śp. Jerzy Adamczewski, Śp. Jacek Burzymowski, Śp. Piotr Kaczmarczyk, Śp. Tadeusz Wiśniewski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….