OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.09.2024.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

22.09.2024.

1. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego KEP abp. Tadeusza Wojdy SAC, ofiary składane w dzisiejszą niedzielę na tacę przeznaczone zostaną na pomoc poszkodowanym w powodzi, która dotknęła mieszkańców południowo-zachodniej Polski. Za wszystkie złożone ofiary i modlitwę w intencji poszkodowanych serdecznie dziękujemy.

2. Wójt Gminy Stare Babice serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców Gminy w niedzielę 29 września br. na uroczystości religijno-patriotyczne upamiętniające wydarzenia Września 1939 roku. Uroczystości rozpoczną się o godz. 9.30 Mszą Św. w naszym Kościele, a po Mszy św. tak jak co roku udamy się w pochodzie z orkiestrą i sztandarami na Cmentarz  Wojenny w Starych Babicach, na patriotyczną część uroczystości. Po uroczystości od godz. 12:00 odbędzie się na placu przed budynkiem Urzędu Gminy przy ul. Rynek 21 piknik wojskowy z pokazem sprzętu wojskowego oraz strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Babicach, a także dla wszystkich uczestników poczęstunek grochówką.

3. Wspólnota ewangelizacyjna GALILEA, działająca przy naszej parafii, zaprasza na kurs Nowe Życie. Jest to forma weekendowych rekolekcji opartych na przykładach i świadectwach wiary osób świeckich i duchownych. Kurs skierowany jest do osób, które pragną odnowić swoją relację z Bogiem lub zrobić krok naprzód w wierze i doświadczyć obecności Jezusa w swoim życiu. Kurs odbędzie się w dniach 28-29 września w parafii Zaborów. Więcej informacji na plakacie w gablocie i ulotkach, które wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła.

4. Serdecznie podziękowania wszystkim, wspierającym naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą składaną indywidualnie, na tacę lub wpłacaną na konto parafialne. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i zapewniamy naszych Dobrodziejów o modlitewnej pamięci.

5. W ostatnim czasie odszedł od nas do wieczności: Śp. Jan Grudziński. Wieczny odpoczynek racz Zmarłym dać Panie….