OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.08.2024.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

18.08.2024.

1. Przypominamy, że w okresie wakacji (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach 9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej. W lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. niedzielnej o godz. 16.00.

2. Trwa miesiąc sierpień, który od wielu lat jest miesiącem trzeźwości. Apelujemy i zachęcamy do wielkiej mobilizacji unikania alkoholu.

3. Wszystkim udającym się na urlop życzymy bezpiecznej drogi, dobrego odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św. Naszym Gościom, którzy przybyli do naszej miejscowości, życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku pośród nas.

4. Serdecznie podziękowania wszystkim, wspierającym naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą składaną indywidualnie, na tacę lub wpłacaną na konto parafialne. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i zapewniamy naszych Dobrodziejów o modlitewnej pamięci.

5. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Henryk Jóźwik, Śp. Barnard Barszczewski. Wieczny odpoczynek racz Zmarłym dać Panie….