PODZIĘKOWANIA PO POWROCIE Z BIESZCZADÓW

Nasza młodzież z Liturgicznej Służby Ołtarza (LSO) bezpiecznie powróciła z tegorocznego letniego obozu w Bieszczadach, który mógł odbyć się dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu osób.

I tak Ks. Piotr, kadra i uczestnicy składają gorące podziękowania:

Ks. Proboszczowi Grzegorzowi Kozickiemu za wsparcie organizacyjne, materialne i duchowe.

Cioci Kasi, Ani i Beacie za opiekę i troskę o każdego uczestnika.

Cioci Anecie za organizacje nagród i prezentów oraz spraw multimedialnych.

Wujkowi Piotrowi za prowadzenie śpiewów i oprawę muzyczną Mszy Św., modlitw i pogodnych wieczorów.

Magdzie, Marii i Krzysztofowi za udany debiut w roli wychowawców na naszym obozie.

Panu Robertowi za jak zawsze bezpieczne podróże.

Panu Michałowi za udostępnianie naszych relacji i zdjęć na fanpage parafii i stronie internetowej.

Dziękujemy także rodzicom za zaufanie i współpracę oraz wszystkim bliskim i parafianom, którzy duchowo łączyli się z nami podczas obozu.

Korzystając z możliwości wpisu, młodzież z LSO składa w tym miejscu serdeczne podziękowania ks. Piotrowi Maciejakowi – za wszystko dobro, którego mogli doświadczyć w trakcie przygotowań, trwania i powrotu z obozu.