OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.07.2024.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

07.07.2024.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa adoracyjna.

2. Informujemy, że kancelaria parafialna w miesiącach lipiec i sierpień czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach 9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej do zakrystii naszego kościoła. W miesiącach wakacyjnych w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

3. W związku w urlopami i wyjazdami księży nie będzie w okresie wakacyjnym stałej wizyty do chorych. W sprawach nagłych prosimy o kontakt z księdzem dyżurującym.

4. Serdeczne wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych Parafii i Dobrodziejów, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Zapewniamy o modlitewnej pamięci.

5. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy, bezpiecznej podróży, dobrego odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Pamiętajmy, że czas wakacji, nie dyspensuje nas od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej. Wszystkim, którzy przybyli do naszej miejscowości, życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku w naszej miejscowości.

6. W ostatnim czasie odszedł od nas do wieczności: śp. Stanisław Twardowski. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…