OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.06.2024.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.06.2024.

1. W dniu dzisiejszymna Mszy św. o godz. 9.30, będziemy Panu Bogu dziękować za kończący się rok szkolny. Poprzez modlitwę podziękujemy za dar pracy: Dyrekcji Szkół, Gron Pedagogicznych i wszystkich Pracowników szkół naszej parafii. Pragniemy podziękować za zdobytą wiedzę uczniów oraz za modlić się za ich Rodziców i opiekunów, którzy wspierali dzieci przez cały rok szkolny. Dziękując jednocześnie będziemy prosić o szczęśliwy czas wakacji, bezpieczną podróż, piękną pogodę i szczęśliwe powroty po wypoczynku.Również w dniu 21 czerwca o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. jako dar dziękczynienia za miniony rok szkolny.

2. Okres wakacji jest też sposobnością do dawania świadectwa wierze. Nie zapominajmy o modlitwie i o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.

3. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane codziennie po Mszy św. godz. 18.00, natomiast w niedzielę przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

4. Przypominamy, że kancelaria parafialna w miesiącach wakacyjnych (lipiec i sierpień) czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach 9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej do zakrystii naszego kościoła. W miesiącach wakacyjnych w niedzielę, nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

5. W związku w urlopami i wyjazdami księży nie będzie w okresie wakacyjnym stałej wizyty do chorych. Prosimy o przekazanie tej informacji rodzinom i osobom zainteresowanym. W sprawach nagłych prosimy o kontakt z księdzem dyżurującym.

6. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Naszym Gościom i wszystkim, którzy przybyli do naszej miejscowości, życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku.

7. Serdecznie podziękowania wszystkim, wspierającym naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Jesteśmy naszym Parafianom i Dobrodziejom bardzo wdzięczni i zapewniamy o modlitewnej pamięci.

8. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Marek Kowalczyk, Śp. Łukasz Pawłowski, Śp. Piotr Kotrasiński. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…