OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.05.2024.

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

05.05.2024.

1. Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, natomiast w niedzielę przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

2. Rodziców dzieci przygotowujących się do sakramentu I-szej Komunii św., zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 6 maja br. w kościele. Jest to ostatnie spotkanie z Rodzicami, dlatego prosimy o 100 procentową obecność.

3. W środę 8 maja obchodzić będziemy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i naszej Archidiecezji. Msza św. za zmarłych, którym patronuje św. Stanisław BM zostanie odprawiona we wtorek 08. 05.2024 roku o godz. 18.00.

4. Zapraszamy na kolejne Spotkanie z Pismem Świętym, które odbędzie się w środę 8 maja o godz. 18.45, w domu parafialnym ARKA.

5. W piątek rozpoczniemy podczas nabożeństw majowych nowennę do Ducha Św. przed uroczystością Jego Zesłania.

6. Zbliża się uroczystość Pierwszej Komunii św. W naszej parafii to szczególne wydarzenie odbędzie się 18 maja (sobota) o godz. 11.00 oraz w niedzielę 19 maja o godz. 9.30. Spowiedź dla dzieci i Rodziców w piątek 17 maja br. od godz. 16.30 do 18.30. Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich wiernych, którzy nie są związani z dziećmi przystępującymi do Pierwszej Komunii Świętej, a tradycyjnie uczestniczą we Mszy Świętej w niedzielę o godz. 9.30 aby – o ile to możliwe – w tym dniu uczestniczyli we Mszy Świętej o innej godzinie. Pragniemy również poinformować, że ławki w nawie głównej będą zarezerwowane dla rodziców i gości dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św.

7. Uroczystość rocznicowa dzieci klas czwartych odbędzie się w sobotę 25 maja o godz. 11.00.

8. Ks. Tomasz serdecznie zaprasza mieszkańców nowopowstającej parafii w każdy czwartek o godz. 19.00 na nabożeństwo majowe pod Krzyżem w Szeligach.

9. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Naszych Parafian i Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej wdzięczności.