OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.04.2024.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

21.04.2024.

1. Rozpoczynają się Dni modlitw o powołania do służby w Kościele – błagajmy dobrego Boga o wystarczającą liczbę nowych, świętych powołań, zwłaszcza z naszej Parafii.

2. W tym tygodniu obchodzić będziemy w liturgii: uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski oraz św. Jerzego. Msza św. za zmarłych, którym patronują święci Wojciech i Jerzy zostanie odprawiona we wtorek 23. 04. 2024 roku o godz. 18.00.

3. W naszej parafii trwa kurs przedmałżeński. Spotkania dla osób przygotowujących się do sakramentu małżeństwa odbywają się we wtorki o godz. 19.00 w Domu Parafialnym ARKA.

4. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Naszym Parafianom, Ofiarodawcom i Dobrodziejom zapewniamy modlitewną wdzięczność.

5. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Henryka Hunger, Śp. Jacek Wójtowicz, Śp. Ryszard Lewicki, Śp. Dominik Rudnicki, Śp. Zofia Dąbrowska, Śp. Mieczysław Bucholc, Śp. Kazimierz Jurczyński. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…