ŚWIĘTOWANIE URODZIN PANA JEZUSA

W niedzielę, 7 stycznia 2024 r. całymi rodzinami świętowaliśmy Urodziny Jezusa. Spotkanie odbyło się w Domu Parafialnym „Arka”, a zebranych przywitał proboszcz ks. Grzegorz Kozicki.

I jak to na urodzinach: był wielki tor, słodki poczęstunek, były zabawy oraz wspólne śpiewanie i granie kolęd. Byłe też czerwone serduszka na których dzieci spisały swoje noworoczne przyrzeczenia. Zapisane serducha przystroiły świąteczną choinkę. Dzięki sponsorowi, czyli Urzędowi Gminy Stare Babice (GKRPA) dzieci ze spotkania wyszły z prezentami.

Szczególne podziękowania składamy organizatorom, czyli opiekunom scholii: P. Katarzynie Langa i P. Małgorzacie Łapińskiej oraz wszystkim pozostałym, którzy swoją pracą przyczynili się do tego, że był to radosny, świąteczny czas dla wszystkich i powrót do tradycji wspólnego śpiewania kolęd.

fot. Michał Starnowski