ZAPRASZAMY NA KURS ALPHA

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału w spotkaniach kursu ALPHA. ALPHA to szansa odświeżenia podstaw wiary, pogłębienia relacji z Bogiem, odnalezienia odpowiedzi na pytania nurtujące współczesnego człowieka. Porusza takie tematy jak: Kim jest Jezus?, Dlaczego Jezus umarł?, Kim jest Duch św.? Jak się modlić?, Jak czytać Pismo św.? Jak przeciwstawić się złu?

Pierwsze spotkanie odbędzie się 2 stycznia 2024 r. o godz. 19.00, w Domu Parafialnym ARKA. Kurs jest całkowicie bezpłatny.

ALPHA cykl 10 spotkań prezentujących podstawy chrześcijaństwa, w sposób przystępny i nie wywierający presji. Jest to miejsce, gdzie można dzielić się swoimi przemyśleniami i odkrywać sens życia. To również doskonała okazja, by poszerzyć i uporządkować swoją wiedzę o chrześcijaństwie.