AKCJA CARITAS „PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM”

W niedzielę, 17 grudnia 2023 r. w Domu Parafialnym „ARKA” w Starych Babicach można było złożyć dary serca przygotowane przez babickich parafian i mieszkańców gminy Stare Babice dla najbardziej potrzebujących.

Każdy kto chciał wesprzeć potrzebujących z naszej parafii oraz bezdomnych korzystających z jadłodajni „TYLKO” Archidiecezji Warszawskiej mieszczącej się Warszawie przy ul. Żytniej 1A, mógł przynieść dary i artykuły do Domu Parafialnego „Arka”. Przedstawiciele naszego babickiego Caritas podobnie jak z zeszłym roku przez cały dzień przyjmowali dary, które do „ARKI” z serca przynosili nasi mieszkańcy.

Hojność ludzi dobrej woli przeszła oczekiwania wszystkich organizatorów. Jeszcze w niedzielne popołudnie cześć darów trafiła do najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Stare Babice, w szczególności z babickiej parafii. Część z nich została także przewieziona do Warszawy (CARITAS).

To, co zostało w Starych Babicach zostanie odpowiednio poselekcjonowane, a następnie jeszcze przed świętami będzie przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom.