OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.09.2023.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17.09.2023.

1. W dniu dzisiejszym w naszej parafii gościmy S. Karolinę, która pracuje w Papieskim Stowarzyszeniu Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Od 2006 roku prowadzi kampanię SOS dla Ziemi Świętej. S. Karolina skieruje do nas słowo i przedstawi cel Jej wizyty w naszej parafii. 

2. Spotkanie dla uczniów pierwszych klas szkół średnich, którzy w tym roku szkolnym rozpoczną przygotowanie do sakramentu Bierzmowania, odbędzie się w dniu jutrzejszym tj. w poniedziałek 18 września o godz. 19.00 w domu parafialnym Arka.

3. W następną niedzielę tj. 24 września, o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza św. w czasie której, będziemy się modlić się za poległych w czasie wydarzeń września w 1939 roku i II wojny światowej oraz za żyjących Kombatantów. Po Mszy św. nastąpi przemarsz z Rynku na Cmentarz Wojenny w Starych Babicach, gdzie odbędzie się apel poległych, złożymy wieńce i oddamy cześć poległym żołnierzom. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystości patriotyczno-religijnych. Od godziny 12.00 na terenie przed Urzędem Gminy Stare Babice rozpocznie się piknik wojskowy. Będzie można skosztować wojskowej grochówki. Władze Naszej Gminy serdecznie zapraszają mieszkańców na te wydarzenia.

4. Wyrazy podziękowań kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Naszych Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej wdzięczności.

5. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Marta Malicka, Śp. Andrzej Ziętek, Śp. Marek Kupis. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…