OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.09.2023.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

10.09.2023.

1. W dniu dzisiejszym 10 września na Mszy św. o godz. 9.30 nastąpi obrzęd poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole.

2. Spotkanie dla uczniów pierwszych klas szkół średnich, którzy w tym roku szkolnym rozpoczną przygotowanie do sakramentu Bierzmowania, odbędzie się w poniedziałek 18 września o godz. 19.00 w domu parafialnym Arka.

3. Ksiądz Piotr – opiekun służby liturgicznej Ołtarza – zaprasza wszystkich kandydatów, ministrantów i lektorów na pierwsze powakacyjne spotkanie, które odbędzie się w sobotę 16 września o godz. 9.00 w domu parafialnym Arka.

4. Wyrazy podziękowań kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Naszych Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej wdzięczności.

5. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Kazimierz Napurka, Śp. Ryszard Molak. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…