OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.09.2023.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

03.09.2023.

1. Dzisiejsza niedziela to niedziela miesięcznej adoracji. Po Mszy św. o godz. 11.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja . Serdecznie zapraszamy.

2. W dniu dzisiejszym podczas Mszy św. o godz. 9.30 będziemy dziękować za szczęśliwy czas wakacji i prosić o Boże błogosławieństwo na nowy rok pracy szkolnej dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, wszystkich pracowników szkół i oczywiście dla dzieci. Natomiast poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole odbędzie się w niedzielę 10 września podczas Mszy św. o godz. 9.30.

3. W dniu inauguracji roku szkolnego (4 września) o godz. 8.00 zostanie także odprawiona Msza św. o Boże błogosławieństwo na nowy rok pracy i nauki. Zapraszamy.

4. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach  9.00-10.00 i 16.00-17.30. We wtorek i w środę od 16.00 do 17.30.

5. Od 3 września powraca porządek niedzielny sprawowanych Mszy św. Przywrócona zostaje Msza św. o godz. 16.00.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Wspólnota Kół Żywego Różańca jak co miesiąc zaprasza na Mszę św. sprawowaną w intencji Wspólnoty Różańcowej, Ich Rodzin oraz w intencji kapłanów. Po Mszy św. wspólna modlitwa różańcowa i adoracyjna przed Najświętszym Sakramentem zakończona Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej modlitwie wspólnotowej.

7. Wyrazy podziękowań kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą, a także budowę nowego kościoła w Szeligach. Naszych Dobrodziejów zapewniamy  o modlitewnej wdzięczności.

8. W ostatnim czasie odeszły od nas do wieczności: Śp. Anna Mazur, Śp. Teresa Wieczorek z d. Żychlińska. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…