OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.07.2023.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

09.07.2023.

1. Przypominamy, że kancelaria parafialna w miesiącach lipiec i sierpień czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach  9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej do zakrystii naszego kościoła. W miesiącach wakacyjnych w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

2. Ks. Tomasz serdecznie zaprasza mieszkańców nowopowstającej parafii w Szeligach na 13 lipca tj. w najbliższy czwartek o godz. 19.00 na nabożeństwo Fatimskie.

3. Serdeczne wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych Parafii i Dobrodziejów, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Zapewniamy o modlitewnej pamięci.

4. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy, bezpiecznej podróży, udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Pamiętajmy, że czas wakacji, nie dyspensuje nas od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej. Naszym Gościom i wszystkim, którzy przybyli do naszej miejscowości, życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku w naszej miejscowości.

5. W ostatnim czasie odszedł od nas do wieczności: Śp. Sławomir Stefan Grzelczak. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…