OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.07.2023.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

02.07.2023.

1. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą w nowym miesiącu. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.

2. W najbliższa środę tj. 5 lipca  Wspólnota Kół Żywego Różańca zaprasza wszystkich chętnych po Mszy św. wieczornej do Domu parafialnego ARKA na „Wakacyjne Spotkanie“.

3. Z  racji Pierwszego Czwartku Miesiąca Wspólnota Różańcowa zaprasza na Mszę św. w intencji Członków Kół Żywego Różańca oraz Ich Rodzin, a także w intencji powołań kapłańskich. Po Mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 zakończona apelem.

4. W Pierwszy Piątek Miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 litania do Serca Pana Jezusa i akt oddania się Sercu Jezusowemu. Możliwość spowiedzi przed Mszą św.

5. Informujemy, że kancelaria parafialna w miesiącach lipiec i sierpień czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach  9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej do zakrystii naszego kościoła. W miesiącach wakacyjnych w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

6. W związku w urlopami i wyjazdami księży nie będzie w okresie wakacyjnym stałej wizyty do chorych. W sprawach nagłych prosimy o kontakt z księdzem dyżurującym.

Serdeczne wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych Parafii i Dobrodziejów, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą.  Zapewniamy  o modlitewnej pamięci.

7. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy, bezpiecznej podróży, udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Pamiętajmy, że czas wakacji, nie dyspensuje nas od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej. Naszym Gościom i wszystkim, którzy przybyli do naszej miejscowości, życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku w naszej miejscowości.

8. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Alojzy Liebner, Śp. Józef Telatycki, Śp. Jadwiga Skowrońska, Śp. Danuta Kuźmińska. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…