OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.02.2023.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

05.02.2023.

  1. Dzisiejsza niedziela to niedziela miesięcznej adoracji. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa adoracyjna i procesja. Serdecznie zapraszamy.

2. Trwa kolejna edycja Biblijnej Akademii Najmłodszych. Testy z pytaniami są do odebrania przy wyjściu z zakrystii.

3. Zapraszamy na kolejne spotkanie z Pismem Świętym, które odbędzie się w środę 8 lutego o godz. 18.45 w sali Domu Parafialnego „Arka”.

4. W sobotę 11 lutego przypada 31 Światowy Dzień Chorego. W tym dniu kościół Powszechny w swoich modlitwach w sposób szczególny pamięta o Chorych, wypraszając dla Nich łaskę zdrowia i siły w Ich trudnym doświadczeniu Krzyża.

5. W dniu jutrzejszym tj. 6 lutego 2023 br. odwiedzimy wiernych naszej parafii z wizytą duszpasterską. Jest to ostatni dzień kolędy. Rodziny i poszczególne osoby, które z różnych przyczyn: zdrowotnych, rodzinnych czy zawodowych nie mogły być w domu, w terminie kiedy odwiedzaliśmy Ich miejscowość, a chciałyby zaprosić kapłana, proszone są o zgłoszenie w dniu dzisiejszym poprzez: pocztę elektroniczną wizytababice@gmail.com, telefonicznie lub indywidualne zgłoszenie w zakrystii po Mszy świętej.

6. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Stanisław Stanicki, Śp. Weronika Włodarczyk. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….