OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.01.2023.

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

15.01.2023.

  1. Pragniemy serdecznie podziękować Państwu Katarzynie i Tomaszowi Langa oraz Małgorzacie i Maciejowi Łapińskim za przygotowanie i zorganizowanie 2022 Urodzin Jezusa. Dziękuję wszystkim Rodzinom, młodzieży, dzieciom i wszystkim wspierającym za zaangażowanie i tak liczne uczestnictwo w tym szczególnym wydarzeniu.
  2. Trwa kolejna edycja Biblijnej Akademii Najmłodszych. Testy z pytaniami do dzisiejszej Ewangelii są do odebrania przy wyjściu z zakrystii.
  3. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy święto Nawrócenia św. Pawła w dniu 25 stycznia.
  4. W sobotę obchodzić będziemy Dzień Babci, a w następną niedzielę  Dzień Dziadka – jest to dla nas okazja, by z miłością i wdzięcznością pomyśleć i pomodlić się za nich. Dla wszystkich żyjących upraszamy wielu Bożych łask, zmarłych zaś polecamy Bożemu Miłosierdziu.
  5. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi istniejąca od 20 lat przy parafii św. Stanisława Biskupa na Woli zaprasza kandydatów do klas: zerowej i pierwszej na rok szkolny 2023/2024. Dzień otwarty odbędzie się w sobotę 21 stycznia w godzinach 10.00-14.00 w budynku szkoły. Więcej informacji można znaleźć  na stronie internetowej szkoły: www.skarga.edu.pl
  6. Ruch Światło-Życie Archidiecezji Warszawskiej zaprasza młodzież z siódmej i ósmej klasy szkoły podstawowej i ze szkół średnich na OAZĘ EWANGELIZACJI, która odbędzie się w ferie zimowe. Rekolekcje te mają na celu, przede wszystkim, pogłębienie relacji z Bogiem, poprzez punkty takie jak: modlitwa, Eucharystia czy rozważania w małych grupach. Będzie też czas na rekreację i radosne spędzanie czasu we wspólnocie rówieśników. Szczegóły można znaleźć, skanując kod QR z plakatu wywieszonego w gablocie.
  7. Kontynuujemy wizytę duszpasterską (Kolędę). Szczegółowy plan wizyty do końca stycznia 2023 roku znajduje się na stronie internetowej parafii oraz na kartach, znajdujących się na stoliku z prasą wraz z informacją o formie zaproszenia.
  8. Przypominamy, że kancelaria parafialna – z racji kolędy – czynna jest w poniedziałek i piątek w godz. 9.00-10.00 oraz 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o kontakt po Mszy św. porannej lub wieczornej w zakrystii.
  9. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Wojciech Kaszewski, Śp. Przemysław Dobosz, Śp. Andrzej Zając. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….