OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.11.2022.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

06.11.2022.

  1. Dzisiejsza niedziela to niedziela miesięcznej adoracji. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja. Serdecznie zapraszamy.
  2. Zapraszamy młodzież licealną na spotkania Oazy Nowego Życia. Spotkania młodzieżowe rozpoczną się 6 listopada około godziny 10.30 w domu parafialnym ARKA.
  3. Jutro czyli w poniedziałek 07.11.2023 o godz. 19:00 spotkanie w kościele z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  4. Trwa kolejna edycja Biblijnej Akademii Najmłodszych. Testy z pytaniami do dzisiejszej Ewangelii są do odebrania przy wyjściu z zakrystii.
  5. Zapraszamy na kolejne spotkanie z Pismem Świętym. Przedmiotem tegorocznych rozważań jest Ewangelia według św. Jana. Spotkania mają charakter otwarty, zapraszamy wszystkich chętnych. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę 9 listopada o godz. 18.45 w sali Domu Parafialnego „Arka”.
  6. W najbliższy piątek 11 listopada przypada 104 rocznica odzyskania Niepodległości – Święto Narodowe. Pamiętajmy w modlitwie o Tych którzy oddali życie za Wolność i Niepodległość Ojczyzny. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msz św. jako wotum Dziękczynne za odzyskanie Niepodległości z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Polski i wszystkich Polaków w kraju i poza Jej granicami. Msze św. w tym dniu zostaną odprawione o godz. 7.30; 9.30; 18.00
  7. W następną niedzielę 13.11.2022 o godz. 19:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie przy krzyżu na placu budowy Kościoła w Szeligach. Po Nabożeństwie dokonamy aktu zawierzenia dzieła budowy kościoła Świętej Bożej Opatrzności i Niepokalanej.
  8. Z uwagi na świąteczny charakter tego dnia, Ksiądz Kardynał udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych – osoby korzystające z niej powinny ofiarować dowolną modlitwę w intencjach podawanych przez papieża.
  9. Wyrazy serdecznej wdzięczności kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Naszych Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  10. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Bogdan Karczmarek, Śp. Jerzy Muszyński, Śp. Adolf Wojcieszek, Śp. Włodzimierz Bucholc. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….