OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.09.2022.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

04.09.2022.

  1. Dzisiejsza niedziela to niedziela miesięcznej adoracji. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa adoracyjna i procesja. Serdecznie zapraszamy grupy modlitewne, asystę liturgiczną starszą i młodszą oraz parafian do udziału w procesji.
  2. Od dzisiejszej niedzieli tj. od 4 września wraca porządek Mszy św. niedzielnych tzn. przywracamy Mszę św. o godz. 16.00 oraz godzin otwarcia kancelarii parafialnej w tygodniu.
  3. Rozpoczął się nowy rok szkolny. W dniu 1 września na Mszy św. o godz. 8.00, dziękowaliśmy za szczęśliwy czas wakacji i modliliśmy się o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i uczniów naszych szkół. W dniu dzisiejszy na Mszy św. o godz. 9.30 zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami poświęcimy tornistry i przybory szkolne uczniów klas pierwszych.
  4. Wspólnota Różańcowa zaprasza w środę tj. 7 września po Mszy św. wieczornej, do Domu parafialnego Arka  o godz. 19.00, na projekcję filmu pt:” Józef i Maryja” – czy naprawdę wiesz jacy byli naprawdę?
  5. Wyrazy serdecznej wdzięczności kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Naszych Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  6. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Witold Tramś, Śp. Stefan Naczyński, Śp. Marianna Zygmuntowska. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….