OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.07.2022.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

17.07.2022.

W najbliższą sobotę 23 lipca o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. na cmentarzu parafialnym. Imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych, których pragniemy polecać Miłosiernemu Bogu przez wstawiennictwo św. Kingi, możemy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 W dniu 24 lipca (niedziela) przypada wspomnienie św. Kingi, która w naszej parafii jest czczona w sposób szczególny. W tym dniu Msza św. odpustowa sprawowana w intencji Parafian i Gości zostanie odprawiona o godz. 11.30. Po sumie procesja Eucharystyczna. Do udziału w uroczystościach odpustowych, bardzo gorąco zachęcamy wszystkich parafian i gości.

Następna niedziela rozpocznie obchód XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa. Przez cały tydzień modlić się będziemy w intencji kierowców i wszystkich użytkowników dróg. Ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone przez MIVA Polska na pomoc dla polskich misjonarzy pracujących w odległych zakątkach globu.

Przyszła niedziela – to takżeII Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych – są Oni wartością i darem zarówno dla swoich rodzin, dla społeczeństwa jak i wspólnot kościelnychw ich intencji modlić się będziemy podczas wszystkich Mszy św.

Przypominamy, żew okresie wakacyjnym w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00, natomiast kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna jest w poniedziałek i w piątek w godzinach 9.00-10.00 i 16.00-17.30. W sprawach pogrzebowych prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. porannej lub wieczornej.

Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Naszym Gościom i wszystkim, którzy przybyli do naszej miejscowości, życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku.

Wyrazy serdecznej wdzięczności kierujemy do wszystkich, wspierających naszą Wspólnotę modlitwą i ofiarą. Naszych Dobrodziejów zapewniamy o modlitewnej pamięci.

W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: Śp. Tadeusz Kosmocki, Śp. Tadeusz Szelenbaum. Wieczny odpoczynek racz Zmarłym dać Panie….